Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Yaşam / Güzellik             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Silikonlu Göğüs Nasıl Anlaşılır?Günümüzde artık estetik operasyonlar sıradan bir durum haline gelmeye başladı. Özellikle de kadınlar göğüs estetiğine sıklıkla başvuruyorlar. Peki silikonlu yani estetik operasyon geçirmiş göğüs nasıl anlaşılır? 1 
Birbirlerine Yakın Olurlar
Silikonlu Göğüs Nasıl Anlaşılır?
Çoğu kadının göğüslerinin arasında 5-7 cm kadar mesafe vardır ancak silikon ile bu boşluk doldurulabildiği için silikon göğüsler genellikle ortada birleşir.
 
 2 
Şekilleri Kavuna Benzer
Silikonlu Göğüs Nasıl Anlaşılır?
Doğal göğüsler gözyaşı damlası ya da armut şeklindedir ama silikon göğüsler daha yuvarlak ve kavun gibidir. Çünkü alt tarafı daha dolgun olan doğal göğüslerden farklı olarak, silikonlu göğüslerde silikon ya da salinin yukarıdan aşağıya eşit bir şekilde dağıtılır.
 
 3 
Şırıltı Sesi
Silikonlu Göğüs Nasıl Anlaşılır?
Eğer silikona alternatif olarak salin sıvı kullanıldıysa ve implantın sıvıyla doldurulması işlemi vücudun içindeyken yapıldıysa, göğüsler sağa sola oynadıklarında hafif bir şırıltı sesi çıkabilir.
 
 4 
Fazla Dik Görünürler
Silikonlu Göğüs Nasıl Anlaşılır?
Doğal göğüsler genellikle koltuk altı hizasında dururlar. Ancak silikonlu göğüslerde durum biraz farklıdır. Sütyensiz bile dik olarak görünürler.

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook