Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Gökhan Gönül: 'Fedakarlık Yaptım'Gökhan Gönül'ün, Beşiktaş'ın 3-1 kazadığı Hapoel Beer-Sheva UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında büyük bir fedakarlık yaptığı ortaya çıktı. 1 
Gökhan Gönül: 'Fedakarlık Yaptım'
Gökhan Gönül, maç öncesi hastalığı nedeniyle oldukça halsiz düştüğünü ancak Andreas Beck'in kart cezalısı olması nedeniyle fedakarlık yaparak maçta oynadığını söyledi.
 
 2 
Gökhan Gönül: 'Fedakarlık Yaptım'
Yıldız futbolcu, "Beck’in cezalı olması sebebiyle bana düşen görevi geri çeviremezdim. Hapoel karşısında sahaya çıkıp elimden geleni yaptım. 90 dakika boyunca yüksek ateşle oynadım ama bu fedakarlığım karşılıksız kalmadı. Sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrılmayı başardık ve İstanbul’da oynayacağımız rövanş öncesinde büyük bir avantaj yakaladık." dedi.
 
 3 
Gökhan Gönül: 'Fedakarlık Yaptım'
Sezon başında Beşiktaş'a transfer olması sonrasında Fenerbahçe camiasından gelen tepkilerle ilgili de konuşan Gökhan Gönül, "Herkes Beşiktaş’ta daha az paraya oynadığımı biliyor. Futbol hayatım boyunca kimseye en küçük saygısızlık yapmadım, yapmam. Ama bazı kesimlerin yaptığı algı sebebiyle üzerime geliniyor. Kadıköy’de üzerime para atmalar falan... Hepsi bu çevrelerin yüzünden oldu. Futbolu bırakınca bu algıları yapanlara bir çift lafım olacak" dedi.

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook