Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'Çin'de oynarken 2016 yılı Temmuz ayında ayağı kırılan ve tedavisi sonrası ABD'de özel bir antrenör eşliğinde çalışmalarına devam eden Demba Ba, Beşiktaş taraftarına mesaj yolladı. 1 
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'
Senegalli futbolcu, California Üniversitesi Drake Stadyumu'nda özel antrenörü Nabie Fofanah ile çalışmalarını sürdürüyor.
 
 2 
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'
Senegalli yıldız futbolcu, "İnşallah 10 gün içinde Türkiye’de olmayı planlıyorum. Bir an önce dönmek için sabırsızlanıyorum. Türkiye’yi gerçekten çok seviyorum ve orada olmak için gün sayıyorum." dedi.
 
 3 
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'
Demba Ba, ayağının kırılmasının ardından zor bir dönem geçirdiği ama artık zor günlerin geride kaldığını söyledi.
 
 4 
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'
Demba Ba, "Acele etmek istemiyorum ve hazır hissettiğimde %100 bir performansla sahalara dönmeyi hedefliyorum. Türkiye'ye döndükten sonra çalışmalarıma takımımla birlikte devam edeceğim." şeklinde konuştu.
 
 5 
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'
Yıldız futbolcu Beşiktaş'a dönme süreciyle ilgili olarak ise şöyle konuştu:
"Beşiktaş'a döndüm çünkü bu kulübü çok seviyorum ve başarılar kazanmasını istiyorum. Takımın başarılarında benim de katkım olsun istiyorum. Zaten başarılı bir sezon geçiriyorlar, bunda benim de bir payım olursa çok mutlu olacağım. Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki karşılaşmalarını da yakından takip ediyorum. Maçları kazanıyorlar ve inşallah böyle devam edip bizim iki yıl önce elde ettiğimiz başarının ötesine geçecekler."

 
 6 
Demba Ba: 'Bekle beni Beşiktaş!'
Demba Ba'nın özel antrenörü Nabie Fofanah ise şöyle konuştu: "Öncelikle kasları güçlendirmek üzerine çalıştık. Demba Ba her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Hem zekası hem de azmiyle bugüne dek çalıştırdığım birçok sporcudan farklı ve kendi vücudunu çok iyi tanıyor. Ona neyin iyi geleceğini çok iyi analiz ediyor. Sporcu için bireysel olarak çalıştırılmanın ne kadar önemli olduğunun farkında. Çalışmamız bitip Türkiye’ye döndüğünde, takım arkadaşlarıyla antrenmanlara katıldıkça sahalara daha da hazır hale geleceğine eminim.

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook