Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!Beşiktaş yönetimi ve Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz arasında aylardır süren gerilim ve kaos büyüyerek devam ediyor. 1 
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!
Her şey Yalçın Karadeniz'in tüzüğe aykırı seçim kararı almasıyla başladı.
 
 2 
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!
Bunun üzerinde 28 Mayıs 2016 tarihinde yapılan Divan Kurulu seçiminin iptali için dava açıldı.
 
 3 
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!
Dava sonucu olarak seçim iptal edildi ve ardından Yalçın Karadeniz Beşiktaş Disiplin Kurulu'na sevk edildi.
 
 4 
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!
Beşiktaş Disiplin Kurulu, Yalçın Karadeniz'e daha önceki hizmetlerini göz önünde bulundurarak kınama cezası verdi. Yalçın Karadeniz 5 yıl boyunca Beşiktaş'ın hiçbir kurulunda görev alamayacaktı.
 
 5 
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!
Ancak Yalçın Karadeniz çıkan kararları dikkate almayarak Divan Kurulu Başkanlığı görevine devam etti ve son olarak Divan Kurulu üyelerine resmi imza ve yazı ile 2017 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısının 25 Şubat'ta Vodafone Arena'da yapılacağını bildirdi.
 
 6 
Beşiktaş'ta Divan Kurulu Kaosu Büyüyor!
Yalçın Karadeniz'in başkanlığının düşmüş olduğunu belirten Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil yaptığı açıklamada, "Yalçın Karadeniz ne yapmaya çalışıyor artık gerçekten anlamakta güçlük çekiyoruz. Kınama cezası ile zaten başkanlığı düşmüş olan birisi, başkanmış gibi üyelere resmi evrak gönderip Divan Kurulu'nu toplamaya çalışıyor. Şu anda Divan Kurulu ile ilgili yapılması gereken tek şey seçim kararı almak olmalıydı. Ama Yalçın Karadeniz hiç bir şey yokmuş gibi Divanı toplamaya kalkıyor. Divan Kurulunun en yaşlı üyelerden bir kurul oluşturup seçim kararı alması ve bunu ilan etmesi gerekirken karşımıza bu kez de olağan toplantı çağrısı ile çıkıyor. Kulübümüzün avukatları ile durum değerlendirmesi yapıp gereken adımları tabiki atacağız. Divan Kurulu Beşiktaş'ın en üst kuruludur, danışma kurulumuzdur, sorunlarımızı üyelerimizle konuşup tartıştığımız bir kuruldur. Fikret Orman başkanlığı döneminde, benim de içinde bulunduğum dönemlerde ne bir saygısızlığımız ne de bir kavgamız olmuştur üyeler ile... Ama Yalçın Karadeniz hukuka uygun olmayan işler yapıyor ve Divan Kurulu'nun itibarına zarar veriyor. Bu işlerin böyle olmaması lazımdı. Gerçekten Beşiktaş'a yakışmayan hareketler bunlar" dedi.

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook