Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Volkan Demirel'den Ayrılık AçıklamasıFenerbahçe'nin tecrübeli kaptanı Volkan Demirel, sarı lacivertli takımın ligdeki durumu ve kendi geleceği hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. 1 
Volkan Demirel'den Ayrılık Açıklaması
"Deplasmanda 4-1 yenildiğimiz Kayserispor maçındaki performansımın iyi olmadığını kabul ediyorum. Taraftarımız eleştirilerinde haklı ama takım olarak en kısa zamanda toparlanacağımıza söz veriyorum."
 
 2 
Volkan Demirel'den Ayrılık Açıklaması
"Dile kolay tam 13 yıldır bu takımdayım. İyi ve kötü günlerim oldu. Şampiyonluklar da yaşadım, başarısız dönemleri de gördüm. Ben Fenerbahçe’nin hem sporcusuyum hem de koyu taraftarıyım. Bunu da göründüğü üzere kimseden saklamıyorum. Sonuçta tribünden gelmiş biriyim."
 
 3 
Volkan Demirel'den Ayrılık Açıklaması
"Hayatımın her döneminde sorumluluklarımın farkında oldum, bundan sonra da olacağım. Şahsıma eleştirilerin olması gayet doğal. Şu an tribüne çıksam ve kendi performansımı görsem ben de kendimi eleştirirdim."
 
 4 
Volkan Demirel'den Ayrılık Açıklaması
"Ancak bizler uzun yılların verdiği tecrübeye sahibiz. Bu takımı hocamız ve takım arkadaşlarımızla tekrar ayağa kaldıracak olan da bizleriz. Taraftarlarımız şu an bize kızgın ve küskün olmasını anlayabiliyoruz. Bu yüzden gelen tepkileri normal karşılıyoruz."
 
 5 
Volkan Demirel'den Ayrılık Açıklaması
"Sözleşmem çok sık gündeme geliyor ancak ben bunu hiçbir zaman problem yapmıyorum. Sözleşme sadece bir kağıt parçası. Biz bu kulübe gönülden bağlıyız. Sezon sonu oturup, gerekli değerlendirmeyi yaparız."

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook