Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Aziz Yıldırım Hakkında Soruşturma Açıldı!Hıncal Uluç Sabah Gazetesi'nde bugün yer alan yazısında, Aziz Yıldırım hakkında soruşturma açıldığını açıkladı. İşte detaylar... 1 
Aziz Yıldırım Hakkında Soruşturma Açıldı!
Hıncal Uluç soruşturma açıldığı bilgisini, Sabah Gazetesi Özel İstihbaratı'ndan Nazif Karaman'dan alıyor. Uluç'u arayan Karaman, "İstanbul Cumhuriyet Savcısı İrfan Fidan'ın talimatıyla Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında soruşturma açıldı. Suç yeri Kadıköy olduğu için Dosya Anadolu Adliyesi'ne gönderildi" diyor.
 
 2 
Aziz Yıldırım Hakkında Soruşturma Açıldı!
Soruşturmanın açılma sebebi ise Hıncal Uluç'un 17 Ocak günü kaleme aldığı yazı.

Uluç bu yazısında, Fenerbahçe - Adanaspor maçı sonrası Aziz Yıldırım'ın federasyon, hakemler ve diğer takımlar hakkında çok ağır şekilde tehdit ve tahrik içeren bir konuşma yaptığını belirterek "6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi Yasası hâlâ yürürlükteyse Sayın İstanbul Başsavcısı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Adana maçının arkasından yaptığı basın toplantısındaki sözleri hakkında soruşturma başlatarak lütfen görevinizi yapın.." demişti.

 
 3 
Aziz Yıldırım Hakkında Soruşturma Açıldı!
Başsavcılık da bu yazıyı ihbar kabul ederek soruşturma başlatmış ve suç yeri Kadıköy olduğu için dosya Anadolu Adliyesi'ne gönderilmiş.
 
 4 
Aziz Yıldırım Hakkında Soruşturma Açıldı!
Soruşturmanın nasıl ilerleyeceği ve Aziz Yıldırım'ın 6222 sayılı yasadan yargılanıp yargılanmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook