Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Beşiktaş'tan Toplu İmza TöreniBeşiktaş devre arasında kadrosuna kattığı futbolculara imza töreni düzenledi. Fikret Orman, Demba Ba, Ryan Babel, Ersan Adem Gülüm ve Matej Mitrovic'in katıldığı törende yapılan açıklamaları sizin için derledik. 1 
Toplantının başında söz alan Fikret Orman oyuncularla ilgili açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş'tan Toplu İmza Töreni
 
 2 
Fikret Orman'ın açıklamaları
Beşiktaş'tan Toplu İmza Töreni
Ersan Adem Gülüm
"Ersan bizim için çok özel bir oyuncudur. 2012'de ilk başkan olduğumuz dönemde çok zor bir süreç yaşadık. Orada gerçek Beşiktaşlılığını gösteren ilk oyuncumuz Ersan'dı. Hiçbir konuşmada bile bulunmadan o günün şartlarında maaşından 500 bin euroluk indirim yaptı. Yaptığı hareket bizim açımızdan ve Beşiktaş camiası açısından çok önemli bir duruştu.Bunu hiçbir zaman unutamam, kimse de unutmamalı."

Demba Ba
"Bizimle çok bağdaşmış ve Beşiktaş için çok sembol olmuş bir oyuncu. Takımımıza ve yuvasına tekrar hoş geldin demek istiyorum. Sakatlığı geçti ve antrenman yapıyor. Yarın itibariyle Los Angeles'daki antrenman kampına gidip, 3 hafta sonra geri dönecek. Mart başı gibi de takımla sahada olacağına inanıyorum."

Ryan Babel
"Türkiye'de oynadığı zaman sözleşmesi bitmişti ve o zaman çok istemiştim fakat olmamıştı, nasip kısmet işi. O zamandan sonra da takibimizdeydi. Çok hızlı geldi ve sanki 10 senedir oynuyormuş gibi uyum sağladı. 2 maçta da 2 gol 2 asist yaptı. Maşallah diyorum ona."

Matej Mitrovic
"Uzun zamandan beri takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Çok genç bir arkadaşımız. Çok istedik gelmesini. Beşiktaş ailesi içerisinde çok önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz."

 
 3 
Ersan Adem Gülüm'ün açıklamaları
Beşiktaş'tan Toplu İmza Töreni
"Her iki tarafa hayırlı uğurlu olsun. Herkes Benim Beşiktaş'ı ne kadar sevdiğimi biliyor. Burada tekrardan olmaktan çok mutluyum."
 
 4 
Demba Ba'nın açıklamaları
Beşiktaş'tan Toplu İmza Töreni
"Gerçekten çok memnunum tekrar buraya imza attığım için. Ben burada harika zamanlar geçirmiştim. Çok güzel günler geçirmiştim. Neyse ki yeniden gelmek kısmet oldu. Umarım bu dönem bir öncekinden daha da mutlu, daha da başarılı geçecek. Şu an tedavim bitti ve fiziksel hazırlık aşamasındayım ve bir kaç hafta içinde inanıyorum ki eskiden daha güçlü döneceğim."
 
 5 
Ryan Babel
Beşiktaş'tan Toplu İmza Töreni
"Bir kaç haftadır buradayım. Türkiye'ye geri döndüğüm ve Beşiktaş'ta olduğum için çok mutluyum. Şampiyonluk için buradayım. Şimdilik her şey çok iyi gitti. İnşallah burada hep birlikte şampiyonluğu yaşayacağız."
 
 6 
Matej Mitrovic
Beşiktaş'tan Toplu İmza Töreni
"Bu kadar büyük bir kulübün, geleneğin ve camianın parçası olduğum için çok mutluyum. Umarım hep birlikte büyük başarılar yaşayacağız."

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook