Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Riekerink: "Domine Ediyoruz""Kaybettiğimiz maçları bile domine ettik. Son 2 maçtaki kayıplarımız adil değildi. Şu an tek hedefimiz Kadıköy'de kazanmak" 1 
Eleştirildiğimi bilmiyordum
Riekerink:
Riekerink: "Eleştirildiğimi bilmiyordum. Çünkü gazeteleri okumuyorum, takip etmiyorum. Kaybettiğimiz son 2 maça bakalım. Kaybettik doğru, ama adil sonuçlar değildi. Kazanamadığımız için oyuncularımı suçluyorum. Ama kesinlikle kötü oynadıklarını söyleyemem. Geçen yıl aldığımız sonuçlara bakalım. Eskişehir'e, Rize'ye, Antalya'ya kaybettik. Kötü oynadığımız için kaybettik. Ama bu seneki kayıplarımız, iyi oynadığımız maçlar sonrası geldi."
 
 2 
Tek hedefimiz 3 puanı almak
Riekerink:
Riekerink: "Ben olayım, yardımcı antrenörlerim olsun, tek hedefimiz oraya gidip 3 puanı almak. Orada oynayacak oyuncularımın da bu hırsı göstermelerini istiyorum. Bana şu zamana kadar verdikleri enerji, benim bu konuşmayı yapmamı tetikledi. Ben de nasıl bu hırs varsa, 17 senelik seriyi bitirme hırsı varsa, taraftarım istiyorsa, camiam istiyorsa, oyuncularım da bunu sonuna kadar istiyor."
 
 3 
Kazanamama serisini bitireceğiz
Riekerink:
Riekerink: "17 senedir kazanamamın verdiği duyguyu hissediyorum. Bu maçın önemini daha da artırıyor. Bu pozitif anlamda bizi etkiliyor. Bunu bitirmek için sahaya çıkacağız."
 
 4 
Dersimize çok iyi çalıştık
Riekerink:
Riekerink: "Fenerbahçe'nin teknik direktörünü uzun zamandır tanıyorum. Uzun analizler yaptık ve eksilerini artılarını biliyoruz. Rakibimizde eksikler var, ama oyun mantaliteleri aynı olacaktır. Dersimize en iyi şekilde çalıştık."
 
 5 
Her zamanki oyunumuzu oynayacağız
Riekerink:
Riekerink: "Bize galibiyeti getirecek nokta, bu zamana kadar gösterdiğimiz performans. Deplasman maçı, Fenerbahçe maçı diye, oyunumuzu değiştirecek halimiz yok. "

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook