Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Spor / Futbol             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
Cantona: "Messi Çakma Justin Bieber'a Döndü"Sansasyonel sözleriyle ünlü efsane fransız futbol adamı Eric Cantona katıldığı futbol programında Lionel Messi için "Çakma Justin Bieber'a döndü" dedi. 1 
Davranışları, sözleri ve stiliyle futbolun efsane isimlerinden biri haline olan Eric Cantona, Lionel Messi ile ilgili sorulan soruya ilginç bir yanıt verdi.
Cantona:
 
 2 
Cantona: "Sarı saç, kızıl sakal mı?! Ergen müzik gruplarının solistleri gibi görünüyor. Kollarındaki dövmeler size de tuhaf gelmiyor mu? Bunu ona yapanlar utanmalı. Gittikçe çakma Justin Bieber'a dönüyor" dedi.
Cantona:
 
 3 
Barcelona'nın ve Dünya futbolunun yıldızı Lionel Messi ilk yıllarındaki sade görüntüsünün aksine son yıllarda kollarını ve sol bacağını kapatan dövmeleri ve bu sezon başında sarıya boyattığı saçları ile kızıla boyattığı sakallarıyla gündeme gelmişti.
Cantona:
 
 4 
Messi saçlarını ve sakalını boyatmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada "Copa America sonrası büyük bir çöküntü yaşadım ve yeniden başlamayı hissetmek için büyük bir değişikliğe ihtiyacım vardı" demişti.
Cantona:
 
 5 
Cantona:
 
 6 
Cantona:

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook