Bilior
Eğlence       Yaşam       Teknoloji       Spor       Kültür-Sanat       Türkiye       Dünya       İş Dünyası
 
 
Yaşam / İlişkiler             

Twitter'da paylaş Facebook'ta paylaş
13 Ünlü Çiftin Tanışma HikayesiEvlilikleriyle parmak ısırtan 13 ünlü çiftin tanışma hikayelerini sizin için derledik. 1 
Arzum Onan - Mehmet Aslantuğ
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin aşklarını ve mutluluklarını kıskanmamak çok zor. 1994 yılında Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan bir iş görüşmesinde buluşuyorlar ve bundan sadece iki gün sonra Mehmet Aslantuğ evlenme teklif ediyor. Teklif kabul edildiğine ve hala mutlu olduklarına bakılırsa ilk görüşte aşkın ta kendisi.
 
 2 
Emina Jahovic - Mustafa Sandal
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Mustafa Sandal yıllar önce bir Bodrum konserine yakın bir arkadaşının ısrarıyla iki gün önce gidiyor. Teknesini demirlemek için yer baktığı sırada Emina Jahovic ile göz göze geliyor ve çok etkileniyor. Sonrasında yemeğe çıkıyorlar ve bu büyük aşk hala devam ediyor.
 
 3 
Sedef Avcı - Kıvanç Kasabalı
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Tam 15 yıl önce tanışan Sedef Avcı - Kıvanç Kasabalı çifti 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında tanışıyorlar ve büyük aşk başlıyor.
 
 4 
Pınar Altuğ - Yağmur Atacan
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan ise bir dizi çekiminde tanışmışlar. Bu set aşkı için yaş farkından dolayı genel yorum pek uzun sürmeyeceği yönünde olsa da yıllar böyle düşünenleri yanılttı. Çift hala çok mutlu.
 
 5 
Hülya Koçyiğit - Selim Soydan
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Hülya Koçyiğit ile Selim Soydan Büyükada'da karşılaşmış ve ilk görüşte aşık olmuşlar. Soydan dönemin büyük yıldızı Hülya Koçyiğit'e şöyle evlilik teklif etmiş: "Annen annem, kardeşlerin kardeşlerim olsun. Gel Hülya yuvamızı kuralım". 48 yıldır evliler.
 
 6 
Belçim Bilgin - Yılmaz Erdoğan
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Belçim Bilgin üniversite öğrencisiyken bir arkadaşı aracılığı ile Yılmaz Erdoğan'la tanışıyor ve oyunculukla ilgili sohbet ediyorlar. Bu sırada aralarında ikisinin de fark ettiği bir elektriklenme oluyor ve Yılmaz Erdoğan "ben seninle evleneceğim" diyip gülüyor. Çiftin evliliği son dönemde biraz sıkıntılı gitse de uzun yıllar mutlu bir evlilik yaşadılar.
 
 7 
Angelina Jolie - Brad Pitt
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Yine bir set aşkı. Mr. and Mrs. Smith filminin çekimleri sırasında başlayan aşk o dönem Brad Pitt'in Jennifer Aniston ile evli olması nedeniyle sıkıntılı başladı. Brad Pitt, Jennifer Aniston'dan ayrıldıktan sonra aşklarını doyasıya yaşamaya başladılar ve halen süren mutlu bir evlilikleri var.
 
 8 
Rita Wilson - Tom Hanks
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Bir set aşkı daha. 1981 yılında bir film setinde tanıştılar ama o dönem ilişkileri uzun sürmedi. Bundan 4 yıl sonra bir kez daha bir araya gelen çift evlendi ve çok mutlular.
 
 9 
Catherina Zeta Jones - Michael Douglas
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Michael Douglas Zorro filminde görüp beğendiği Catherina Zeta Jones'la daha sonra bir davette karşılaşıyor ve ona "Çocuklarınızın babası olabilir miyim?" diye soruyor. Catherina Zeta Jones ise zaten Michael Douglas'a aşık ve bir gün Douglas'la evlenmeyi bile hayal etmiş. Bu soru üzerine hızla başlayan büyük aşk halen devam ediyor.
 
 10 
Victoria Beckham - David Beckham
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Victoria, Spice Girls ile Dünya'nın zirvesinde yer aldığı sıralarda bir futbol maçında karşılaşıyorlar. Beckham zaten onunla evlenmeyi daha öncesinden kafaya koymuş. Başlarda gizlice sürdürdükleri ilişkiyi daha sonra herkese duyuruyor ve evleniyorlar. Çiftin mutlu bir evliliği var.
 
 11 
Luciana Barroso - Matt Damon
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Luciano Barroso, Matt Damon'ın "Stuck On You" filminin çekimleri sırasında arkadaşları tarafından zorla götürüldüğü bir barda garsondu. İlk görüşte aşk ve sonrasında mutlu bir evlilik.
 
 12 
Beyonce - Jay-Z
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Beyonce, Destiny's Child grubunun dağılması sonrası zor günler yaşarken ortaya çıkan Jay-Z ona destek olur ve güzel günler başlar. Daha sonra bu iş ilişkisi evlilikle sonuçlanır.
 
 13 
Yoko Ono - John Lennon
13 Ünlü Çiftin Tanışma Hikayesi
Bir sergide tanışan Yoko Ono ile John Lennon ilk görüşte aşık oluyorlar ve 3 yıl sonra evleniyorlar.

 

 

Bilior ©2016

- Eğlence    - Yaşam    - Teknoloji    - Spor    - Kültür-Sanat    - Türkiye    - Dünya    - İş Dünyası   - İletişim   
Sosyal Medyada Bilior
Facebook Facebook